Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ki tud ajánlani olyan szakorvo...

Ki tud ajánlani olyan szakorvost, aki ír nekem szakvéleményt arról, hogy nem kaphatok oltást? Gyógyszer allergiám van, ami anafilaxiás sokkot okoz. Hiába mondom orvosnak,egymásra mutogat mindenki. Nekem igazolás kell...

Figyelt kérdés

Ha tudsz, kérlek segíts!

Nem szeretném elveszíteni a munkámat.

Köszönöm!



2021. nov. 3. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Továbbra is akkor a debreceni Bőrklinikát tudom ajánlani. Ott Sawhney Irina és Gáspár Krisztián foglalkozik ezzel a problémával, ami neked van. Kérhetsz hozzájuk időpontot telefonon vagy emailben is. Csak itt van az országban speciális vérvétel és bőrteszt, amivel meg tudják mondani mennyire veszélyes megkapnod az oltást.
2021. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

A bőrklinika hogyan segít nekem amikor ez más allergia?

De köszönöm, felkeresem.

Azt nem hiszem, hogy ellátnak. Budapesti vagyok. :/

2021. nov. 4. 13:21
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkit ellátnak, főleg, ha Covid vakcináról van szó, mert máshol nem tudnak kivizsgálni. A Bőrklinika allergológia szakrendelésén van ilyen vizsgálat. Hidd el, hozzáértő orvosok. Mindketten allergológus szakorvosok, több éves tapasztalattal.
2021. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem olyan penicillin-allergiám van, ami 2x kijött,másodjára majdnem megfulladtam(elsőre más allergiára tippeltek és adagolták tovább a penicillint), azt mondták, jó eséllyel nem élem túl harmadjára. Amikor a covid oltást kaptam, megkérdezte az orvos, milyen allergiám van, erre a legnagyobb nyugalommal mondta, hogy ebben penicillin nincs, úgyhogy nincs akadálya. Nem is volt semmi gond.
2021. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, utolsó kettő!

Utolsó, azóta sincs semmi bajod?

Melyikbe nincs penicilin?

2021. nov. 4. 16:32
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyikben sincs penicillin, nem ellenjavalt emiatt egyik oltás sem. Nincs semmi bajom tőle, kb. fél éve kaptam meg a 2.oltást.
2021. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is penicilin allergiám van. Ezektől nyugodtan kaphatsz oltást. Egyikbe sincs se penicilin se paracetamol.
2021. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egy antibiotikumra vagyok allergiás, nekem is azt mondták nem kizáró ok. Semmi bajom nem volt, oltás után még csak a helye sem fájt.

Szerintem erre nem fogsz igazolást kapni. Pl ha kemóra jársz akkor kaphatsz igazolást mert a kezelés alatt nem engedik hogy beadasd.

2021. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!