Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ebből lehet még anafilaxiás sokk?

Ebből lehet még anafilaxiás sokk?

Figyelt kérdés
Tegnap délután 2-kor vettem be Sumamed 250 antibiotikumot és egy cataflant, este egy cataflant, ma reggel 7 órakor pedig megint egy Sumamed tablettát. Utána vettem észre, hogy a melleim között apró sűrű kiütés van, gondolom valamelyik gyógyszertől. A kerdesem, hogy ebből még lehet a kiütésen kívül valami súlyosabb reakció ha ma reggel fél 8-kor vettem be utoljára a sumamedet?

2022. jan. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor mar nem elnel orvosi beavatkozas nelkul.
2022. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor sem lehet ha a kiütések fokozódnak még ennyi idő után is? Vagy a kiütés akkor múlik el ha kimegy a szervezetből a gyógyszer?
2022. jan. 20. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiutes lehet allergias reakcio, de mellekhatas is. Igazabol egyik se halalos, de nyilvan azt peldaul nem art tudni, ha allergias vagy valamelyik gyogyszerre vagy osszetevore.

Hivd fel az orvosod es kerdezd meg tole, hogy most mi legyen, abba kell-e hagynod vagy sem.

2022. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, azt mondta a cataflamot most hagyjam, a sumamedet próbáljam meg holnap még bevenni és ha fokozódik a kiütés akkor hagyjam abba. De mivel már vitt el mentő allergiás reakció miatt ezért vagyok úgy betojva, hogy nehogy sokk legyen belőle.

Amikor elvitt a mentő akkor epret ettem és kiütéses lettem és elkezdtem fulladni de az vissza gondolva szerintem csak pánik volt...

2022. jan. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!