Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia? Vagy terhességi...

Allergia? Vagy terhességi nátha? Vagy arcüreg gyulladás? Vagy még mindig covid?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok. 33hetesen elkezdett dugulni az orrom. Nagyon náthás lettem. Pozitiv lett a kovid tesztem. Az orrom azóta is nagyon dugul. Hiába fújom nem igazán jön belőle semmi. Ha jön akkor átlásztó. A fejem is fájdogál. A szemem 2 napja elkezdett viszketni picit és pár napja az orrom is csiklandoz. Orr váladék tenyésztés negativ lett. Mi lehet ez? Kedden megyek vissza orvoshoz csak ugye az állapotom miatt nem csinálnak semmit sem.
2022. ápr. 20. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az állandó dugulás lehet allergia, arcüregciszta stb. De csinálhatnak. Röntgent nyilván nem de van ilyen kis kamera a fül-orr gégészeten, amit fel tudnak helyezni az orrba és megnézi az üregek állapotát. Ott látszani fog van e valami ami eldugítja. Ha pedig nem akkor nyílván allergia.
2022. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a terhességi nátha?
2022. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó van olyan is olvastam róla. Maga a terhesség is okozhat orr dugulást. Nyilván nekem ez lenne a legjobb mert ha megszületik a baba megszűnnek a panaszok. Ezt írják. Na de kedden okosabb leszek talán az orvos után.
2022. ápr. 20. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orrdugulás terhesség alatt nem terhességi nátha, hanem a vérbőség miatti nyálkahártya duzzanat eredménye...
2022. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet allergia is, de én én pl. februárban lettem kovidos és azóta is dugul az orrom, állandóan fáj a fejem, mások is panaszkodnak erre akik átestek a víruson.
2022. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom szemét dolog ez a rohadt vírus!!!!! A fejed mikor fáj általában? Nekem éjjel.
2022. ápr. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!