Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Munkahelyi fabodega , mit tegyek?

Munkahelyi fabodega , mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jegyet arulok egy bodeban. Az ajtonal egy csatorna ami förtelmes bödös. A bódeban egy vaslemez van alul, allitolag valaki leszakadt. Rozsdas. Gondoltam viszek ra szőnyeget . Van egy rossz kamera amitt egy gepkocsi akksi üzemeltetet. Ez is bent van a samli alatt. Igazgatonak emlitettem a büdöst. "20 eve ilyen" Valami allergiam van lehet ezektől? Mit lehet tenni? Most viszek hipot megprobalok felmosni. Takaritó nincs. Igazgato mondta a jegybevetelnel" jo ez a kis penz" Az őröknel 20 eve nem volt a micro hűtő kitakaritva.
2022. máj. 10. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondj fel.
2022. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sporolnak a zacskoval amibe a penzt leadom , kasszagepbe alig adnak szallagot. Postarol kaptunk szallagot, de elvittem mert " ez a postae" Sporolnak, de az igazgato fizetese 2milla
2022. máj. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!