Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért piszkáltak emiatt a...

Miért piszkáltak emiatt a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok amióta az eszemet tudom a porra és nagyon sok fajta növényre kb két nap alatt fogy el egy 100-as zsebkendő, több gyógyszert is kipróbáltam már, de jelentős változást egyikkel sem értem el, viszont álmosabbnak éreztem magam tőlük. A volt munkahelyemen folyton ezzel piszkáltak, hogy már megint fújod az orrod, meg hogy jajj csak ne fertőzzél itt. Miért volt ez olyan zavaró, ha nem én tehetek róla. És ezek szerint bárhová megyek majd dolgozni ott is ez lesz?

2018. júl. 15. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

1. Már vannak olyan gyógyszerek, amik nem álmosítanak.

2. Miért itt kérdezel feleslegesen ahelyett, hogy tőlük kérdezted volna meg?

3. Felnőtt ember vagy. Bár még egy kisgyerek is el tudja magyarázni másoknak, hogy nem ő tehet a betegségről, plusz hogy az allergia nem fertőző.

2018. júl. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam, de csak tovább piszkáltak.
2018. júl. 15. 02:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad nekik hogy te is azért jársz be dolgozni amiért ők, ezért aztán fogják be a szájukat és dolgozzanak ha nem akarják elveszíteni az állásukat.
2018. júl. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem a másik munkahelyeden intelligensebb alakokhoz lesz szerencsét.
2018. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!