Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinek mikor múlt el a csalánki...

Kinek mikor múlt el a csalánkiütése? Meddig tartott?? Antihisztaminon kivül mi múlasztotta el? Nekem vizsagálatok után nem deült fény a kivalto okra. De elviselhetetlen ez a viszketes ha nem szedem be az antihisztamint rá.

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy hétig tartott, a hét vége felé már elviselhetetlenné vált, nekem az antihisztamin se enyhítette. Kaptam szteroid injekciót a fenekembe és másnapra elmúlt. Orvos azt mondta gyógyszerallergia, hydrocodein köhögéscsillapító váltotta ki, mert codein van benne.
2022. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem 5 hónapja tart.. :( mar ez a krónikus kategoria..en antihisztamin nelkul nem birom olyan kegyetelen érzés.. Es nem latom a végét... Nincs javulas..attol tartok ezt nem lehet gyogyitani :( van akinek evek ota van:(( elvagyok keserdve mert babat szeretnek. Es igy hogy gyogyszerre vagyok szorulva igy nem lehetek terhes :((((
2022. jún. 1. 20:48
 3/23 anonim ***** válasza:
Szteroid injekció nem opció?
2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még nem próbálták, jövoheten megyek vissza magánbörgyógyászhoz azt mondta tud olyan gyogyszeres kezelest ami 80% ban eltudja mulasztani... De mar nem hiszek ebben.. Mert akkor mar mindenki kigyogyulhatott volna ebbol a betegsegbol.. :(
2022. jún. 1. 21:03
 5/23 A kérdező kommentje:
De nem antihiszatnin..szerencsére. Mar elegem van az antihisztaminbol az államikorhazban azzal akartak tömni még tobbel.. Ket fajtavl is.. Most 1 dbot szedek este.. De ez csak tüneti kezeles
2022. jún. 1. 21:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgalatok voltak? Etelre, vegyszerre, kornyezeti tenyezokre?
2022. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ott még sajnos nem. Azt mondták nem szükséges allergent nézni, mert ez mar kronikus csalán. És krónikus csalannál keves %-ban van allergia a hatterbe.. De én ragaszkodni fogok egy ilyen vizsgalathoz is.
2022. jún. 2. 00:20
 8/23 anonim ***** válasza:
Pszichés lehet. Pszichológust is keress fel, valami feldolgozatlan probléma is okozhatja. Azért krónikus.
2022. jún. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2022. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen ezen en is gondolkodtam..hogy lehet az..nem régiben voltak az életemben fajdalmas dolgok..amit nehez volt feldolgozni ha egyáltalán sikerult.. Most azon görcsölök hogy babat szeretnek de most meg van ez.. Ami akadalyoz..aztan olvastam hogy evek mire elmulik ez a kiutes.. De ha szerencsém van akkor nem évek:(
2022. jún. 2. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!