Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segitség, Hideg- Meleg allergi...

Segitség, Hideg- Meleg allergia? Fogyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos elsokent ugy erzem fel kell vezessem mennyire selejt is vagyok.


Szoval nem eleg hogy rendelkezek ezzel az utalatos szemet agressziv allergiaval meg melle pajzsmirigy alulmukodesem van(tehat van feleslegem sajnos. )


Kifejezetten eme allergiaval rendelkezokhoz szolnek, van e valami megoldas erre ? Szeretnek kondizni… hogy fogyhassak.. de nem igazan tudok mert az allergiam annyira agresziv hogyha el is mennek futni 20 percen belul a korhazban kotnek ki mert nem kapnek levegot! A kaja csokkentese, hiaba valo volt 2 es fel honapja 1700kaloria bevitelt vezettem be magamnal szigoruan.. es semmi megsem mozdult a merlegem.. mindenre oda figyeltem… abban remenykedek hatha van olyan ember aki ugyan ezzel a problemaval kuzd! :( legyszi segitsetek!


2022. jún. 7. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen allergiád is van? :D Mert az lemaradt.
2022. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cimben is benne van :) Hideg-meleg allergia. Utana irtam hogy rendelkezem ezzel az allergiaval😅 hiseg meleg ultricarianak is hivjak.
2022. jún. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!