Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segítség, allergiás reakciók...

Segítség, allergiás reakciók jelentkeztek, mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
Tiszta hülye vagyok, bevettem egy algoflexet, ami (szerintem) olyan mint a flamborin, és arra allergiás vagyok. Nem kellett volna, csak már enélkül is rosszul voltam, ezért gyorsan bevettem egy algoflexet, és nem gondolkoztam hogy az hasonló a flamborin csepphez. De most ezzel még rosszabb lett a közérzetem. Reggelre jól leszek?

2022. febr. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A Flamborin és az Algoflex hatóanyagai teljesen eltérnek egymástól.
2022. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Flamborin hatóanyaga a metamizol-nátrium-monohidrát, az algoflex hatóanyaga az ibuprofén. Azt gondolod már mindkettőre allergiás lettél? Sztem nem ettől lehet rosszabb a közérzeted, hanem vmi más alap bajod van. Ha reggelre is hasonlóan rosszul vagy, mire az algoflexnek elmúlik a hatása, próbálj meg más módszert. Esetleg telefonálj a háziorvosodnak és kérj tőle tanácsot az alapbajodra (láz, fájdalom, görcs...), nem tudom mi a rosszulléted jele.
2022. febr. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a helyzet, hogy még mindig nem ürült ki a szervezetemből az algoflex, ez normális? Nem rég keltem, és még mindig fel van dagadva a szemem, szám. Pedig eltelt a tünetek kezdete óta 12 óra is. Orvost meg fogom kérdezni, azon kívül tudok mást csinálni? Nem tudom ezt el lehet-e mulasztani itthon magamnak...?

2022. febr. 25. 07:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak dagadásod lett vagy kiütések is? Ha csak dagadás, az nem feltétlenül allergia, hanem pszeudoallergia, viszont attól még nem fogod tudni szedni egyik fájdalomcsillapítót sem, csak olyat, ami nem nonszteroid gyulladásgátló. Bőrgyógyászt vagy allergológust érdemes felkeresned emiatt.
2022. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen, főleg hogy az nem is az én kérdésem.
2022. febr. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!