Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kézápoló és műköröm építők!...

Kézápoló és műköröm építők! Segítség! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2 éven át ugyanabba a szalonba jártam körmöshöz, amikor egyszer csak megjelentek pici pöttyök az ujjamon és brutálisan viszketett. Leszedte a körmösöm, de én nagyon szerettem volna vissza a körmeim, így 3 hónap múlva újra kértem időpontot, de megint jött a körömágynál pici duzzanat, pici pirosság, ujjon fehéres apró pöttyök viszketéssel párosulva. Kérdeztem tőle, SEMMILYEN anyagot nem váltott, minden ugyanaz volt.

Kimaradt 1,5 év, elmentem egy másik szalonba, de mondtam, hogy CSAK géllakkot szeretnék. Ismét pöttyös és viszket rettenetesen, de kibírtam.

1 hét alatt mintha felszívódott volna. Nagyon szép lett, végre élvezhettem a körmeim. Gondoltam de jó elmúlt.. Most kedden ismét csináltattam + géllakkoztattam a lábaim is.. mindkettő viszket.

Találkoztatok esetleg ilyennel? Allergia vagy mi ez? Melyik anyag, mi válthatja ezt ki? Sajnos nem szeretnék engedni ebből, jól érzem magam tőle.

(Támadók kedvéért, hogy minek ez nekem, plácapics@s stb: rövid, nude körmeim vannak! Azért géllakkoztatok és nem otthon csinálom, hogy 3 hétig tartós is legyen!!)

Tanácsot, krémajánlást, BÁRMIT ami segíthet örömmel fogadok!



2022. jún. 9. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, 3 éven át semmilyen problémám nem volt, aztán hirtelen megjelent az allergia a géllakra és a porcelánra is. Szerencsére a körmösöm egy másik termékcsaláddal, a LART termékeivel is dolgozott, áttértünk arra, így semmilyen allergiás reakció nem alakult ki nálam. Igaz, ez nem géllak, hanem műköröm, de megéri :)
2022. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!