Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár napja tüsszögok és viszket...

Pár napja tüsszögok és viszket az orrom, valószínűleg allergiam van valami növényre. Az allegra nevű gyógyszerből hányat lehet bevenni egy nap?

Figyelt kérdés
Valaki help gyorsan xd

2022. jún. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet. Apósom is így szedi ejszakara egyet. :) de nemtudom h hányat lehet de sztem elég egy
2022. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsabb beírni Google-ba, mint kiírni erről egy kérdést...


[link]

2022. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előírt adagot, ami alap esetben napi 1. Én orvos által megállapítottan vagyok allergiás. Olyankor reggel-este veszem be, mikor durván tombol a szezon.
2022. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem menj el egy orvoshoz, hogy ki vizsgáljon, és akkor ha tényleg valamire allergiás vagy, akkor fel fog írni neked gyógyszert, és azon rajta lesz, hogy mennyit vehetsz be.

én allergiás vagyok, elmentünk orvoshoz, és ugyan ez történt. Amikor az allergiám egyre rosszabb lett, és a gyógyszer már nem hatott, akkor felírt egy erősebbet, amiből nekem napi egy szemet kellett szedni.

fontos, hogy allergia szezon előtt kb.egy- két héttel érdemes beszedni,(bár nem hiszem hogy mindnél így van) hogy hasson addigra, amire kell.

továbbá ha nem vagy olyan rosszul, én javaslom neked gyógyszer helyett az orrsprayt. ha még mindíg rosszul vagy, akkor ajánlom a gyógyszer mellé az orrsprayt, vagy a szemcseppet ha szükséges


remélem tudtam segíteni :)

2022. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!