Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kemény lent baloldalt,...

Mitől kemény lent baloldalt, valószínűleg a belem?

Figyelt kérdés

Pontosítanám a kérdést: elég nehezen megy a széklet, székrekedésem is van, mitől lehet ez, utal bármilyen betegségre? De ez még egy kisebb baj, mert amikor kemény néha eléggé tud fájni is, ami néha kicsit a hátam oldalára is kisugárzik.

Édesanyám azt mondta kér beutalót a vírus lejárta után, de eléggé félek hogy ez komolyabb annál, hogy várassam. Nagyon keveset iszok, olvastam pár dolgot, hogy ez is közre játszik a székrekedésben, ezért megpróbáltam többet inni, és kávét is, mert az sokakat meghajt. Hiába voltam wcn, utána két órára rá megint nagyon kemény, de nem érzem hogy kellene mennem.

Mitől lehet ez?

Ha megnyomom nem túl érzékeny, de nyilván nem esik jól ha az ember nyomkodja gyakran a hasát.

Sokszor fájt már ott, régen is, tavasszal volt egy olyan eset, amikor ott kibírhatatlanul fájt, több napig gyógyszeren éltem, és mozdulni alig bírtam/akartam.

Az orvos akkor azt mondta (telefonon keresztül, mert már zajlott a vírus), hogy a ciklusom közötti időszaktól lehet. Azóta olyan erősen nem fájt, tehát lehet az más volt, viszont a jelenlegitől is eléggé parázok.


bárkinek volt valaha ilyen tünete?

Mire utalhatnak ezek? Mit tehetnék, hogy jobb legyen?



2021. jan. 22. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet megmondani. Még élsz, úgyhogy komoly betegség kizárva.
2021. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj le a patikába, mondd el a panaszt, tudnak valami székletlazítót adni recept nélkül, ami lehet, hogy segít.
2021. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!