Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy az altató...

Lehetséges, hogy az altató hatásától nincs erekcióm?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, 1 éve szedek altatókat, főleg zolpidemet.


Mostanában szinte egyáltalán nem tudok felkeményedni, vagy ha mégis, hamar lelankad.



2022. júl. 22. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az altatótól lenne már hamarabb jelentkezett volna a probléma.
2022. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező! Én 45 éves férfi vagyok. 1 éve szedek Zopigen 7,5 MG altatót. Napi egyet el alvás előtt szedek be. Azóta mióta a Zopigent szedem azóta a szex is jobban megy. Sőt a feleségem most várandós, és ikrei lesznek. Várhatóan a jövő hónapban születnek.
2022. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezeket csak rövid ideig lehet szedni egyhuzamban, nem évekig.

"A zolpidem hosszantartó alkalmazása nem ajánlott. A kezelésnek a lehető legrövidebbnek kell lennie, időtartama néhány naptól maximum 4 hétig terjedhet (beleértve a dózis fokozatos csökkentésének az idejét)."

2022. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Gondolom ki vagy idegileg (ki nem?) ezért nem megy az alvás magadtól.

És a megevett ideg nem csak az alvásodra, hanem az erekciódra is kihat.

(Kész csoda, hogy egyáltalán el tudják készíteni ilyen körülmények között a CSOK-os gyerekeket.)

2022. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as válaszíró! Én voltam az előző 2-es válasz író. Most már 1 éve folyamatosan szedem a Zopigen 7,5 MG altatót. A házi orvosom írja fel. Ha nem szedem, vagy ha ki hagyok egy estét. Akkor nem alszok. De már a zopigen szedése előtt is több mint 6 éve gyötör álmatlanság. Végül tavaly nyáron odáig fajult, hogy egy héten keresztül nem tudtam egyáltalán aludni. A házi orvosom, ahelyett, hogy el küldött volna szakorvoshoz az alvás zavarral. Ahelyett írta fel a Zopigen 7,5 MG-ot. Azóta is hiába kérem a házi orvosomat, hogy küldjön el szakorvoshoz. Nem, és nem küdött el. Ingább felírja továbbra is a zopigent. És de ajánlott. Mert a házi orvos fel írja. Be kell szedjem, mert hetente vért vesz és avérből ki tudják matatni ha nem veszem be. Szóval, a házi orvosnak is van, vagy kellene hogy felelősége legyen. Vagy nem?
2022. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, csak mellékeltem a hivatalos útmutató egy részletét. Én is szedtem ennek egy másik nevű változatát és néhány nap után már emelni kellett az adagot, mert nem volt ugyanolyan a hatás. Ezért nem szabad tartósan alkalmazni, mert hozzászokik a szervezet.

Lassan le kell jönni róla és felkeresni egy másik orvost, aki feltárja a valódi okokat. A zolpidem csak tűzoltásra jó.

2022. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6-os Válasz író! Köszi a tippet! De hol keresek másik házi orvost? Ha nincs másik ház orvos. Falu helyen nem úgy van hogy dögivel választhatok. Örülök hogy ez az egy van, és kész. Nincs választék. És az van amit a házi orvos felír. Ha pedig nem szedem be. Akkor nem csak zopigent nem ír fel, hanem mást se ír fel. Például a kötelezően alkalmazott inzulint se írja fel, akkor. Tehát vagy be szedem az összes gyógyszert amit fel írt, vagy nnem ír fel semmit. Még az inzulint se írja akkor fel. Ha inzulint nem ír fel és nem adom be magamnak, akkor már másnap a sürgősigin vagyok. De ugyan ez az altatóval is. És nincs választék orvosból. Falu helyen meg pláne, nincs.
2022. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
5-nek...Bő féléve van komoly alvászavarom, ha nem a horkolás a problémád tök felesleges a kivizsgálás, én budapesti vagyok, elrongyoltam egy elismert szomnológushoz, mert totál le és kimerültem a nemalvástól. Nem fogod elhinni, de altatóval jöttem ki az ajtón. Mondta szedjem és keressek fel egy pszichiátert. 2 hónapig altatóztam, majd a pszichiáter adott antidepresszánst, mert csak ezzel lehet elkerülni az altató megvonást. Jelenleg ezzel az antidepivel tudok aludni. Ne higgye senki, hogy ezzel a problémával igazából foglalkoznak:-(((
2022. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as válasz író. Én voltam az 5-ös válaszíró. Nem, és nem horkolok. Sose horkoltam. És ez most már bebizonyosodott. És nem vagyok pszichopata sem. Igy pszichiáterre sincs szükségem. Egyszerűen, egy fél óránál vagy maximum 1 óránál többet nem tudok egy huzamban aludni. Utána felébredek, és egész éjszaka csak ülök, vagy fekszek. És nem jön álom a szememre. Magyarán nem leszek álmos. 2 - 3 nap múlva már ki vagyok merülve, de 2-3 nap után sem vagyok álmos és nem tudok elaludni. És ez már több mint hat éve tart. Nyáron ez fokozódik a nagy melegben. Mivel az éjszakák is melegebek, mint télen.
2022. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Menj be a városba és keress egy orvos-természetgyógyászt. Ezek mindennel csak szedálni tudnak, ha hagyod persze. Gondolom erre kapnak valami pluszt a lelkiismeretlenjei.

Tapasztalat.

2022. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!