Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este 9kor 2db 0,5mg...

Tegnap este 9kor 2db 0,5mg rivotrilt vettem be, h lenyugodjak alváshoz. Létezik, h most másnap, 12:13kor is még ettől vagyok álmos?

Figyelt kérdés
Alkalmi, esetenkénti fogyasztó vagyok. Ķíméljetek az olyan válaszoktól, h helytelen ilyen gyógyszereket szedni.

2022. jún. 17. 12:16
 1/4 dontspam válasza:

Attól függ milyen sűrűn használod.

Nekem pánikrohamra írták fel, más gyógyszerrel együtt. Az első alkalommal 2-3napig tartott. Most reggel 1mg, este 1mg az előírt, de semmit észre nem veszek.

2022. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, én kaptam más milyen gyógyszert amit este kellett bevennem de másnap 10 óra körül elég fáradt voltam 1 hétig végig amíg hozzá nem szoktam
2022. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. lehetséges.
2022. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én nagyon ritkán veszek be 0.5mg-osat alváshoz és másnap is még kába vagyok meg álmos…
2022. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!