Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Acc viszketés meddig tart?

Acc viszketés meddig tart?

Figyelt kérdés
Terhesen megittam egy acc 200-at tegnap, mert éreztem, hogy a tüdőmön van valami és a páromat leküldtem a patikába hogy hozzon köptetőt, ezzel jött haza, azt hittem az eladó tanácsolta neki mert előtte nap is le kellett mennie, és ott nagyon kihangsúlyoztuk hogy csak olyan gyógyszer jó ami terheseknek is jó. Szóval nem gyanítottam semmit sajnos én sem, és bevettem a napi 1 szem adagot, azóta, mostmár több mint 1 napja viszketek, de nagyon… epepangásra is gyanakodtam de nem sárgásodom. Meddig tarthat ez a viszketés vajon? Mert kegyetlen… el fog múlni? Orvossal beszéltem, de akkor még nem gyanakodtam az ACC-re mert azt hittem azt terhesek szedhetik, ezért erre nem mondott semmit.
2022. júl. 25. 20:39
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor fel kellene hívni az orvost vagy az ügyeletet, hogy ez váltotta ki,mi a teendő, mit alkalmazhatsz rá.
2022. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!