Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás asztmára milyen...

Allergiás asztmára milyen hatóanyagú gyogyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

hosszú a történetem, röviden 25 éves vagyok és jó pár éve hogy nehézlégzést figyeltem meg magamon ami nagyon tud idegesíteni. volt orrsövény, orrkagylókisebbítő műtétem, sok spray, asztmát gyanítottak de 116ot fújtam alapból, 115öt a teszt után, allergológus szerint allergiás asztma.

létezik valami olyan pirula amit beszedek azt végre kapok levegőt normálisan? az edzésnek is ha néha nekiállok érzem abban is nagyon gátol, hamar kifáradok fulladok


2022. aug. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Revix axahalert kellett szednem, vényköteles, a tüdőgondozóba írták fel nekem
2022. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
illetve vértesztből az IgE érték 31.70 IU/ml, allergológus szerint jó érték, nem tombolnak az allergiás hormonok.. szóval nem értem
2022. aug. 2. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló tünetekkel fordultam orvoshoz egy pár hete. A házi orvos szerint allergia lehet az oka, bár én a nehézlégzés és fulladás mellet borzasztóan köhögtem is. Ahogy írtad, én is fizikai aktivitásra fulladtam be, elég masszívan. Nekem Lendint írtak fel, amióta szedem a nehézlégzés és a fulladás teljesen elmúlt.

Jobbulást!

2022. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oh köszi, utánanézek

a lendin mellé még használsz valamit?

2022. aug. 8. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mometason pannonpharma szteroidos orrsprayt, mert gyakran eldugul az orrom. Továbbá multivitamint szedek, kiegészítésként lándzsás utifű teát, sós orrsprayt, sópipa. Próbáltam még tüdőfüves gumicukrot, de az annyira nem vált be!
2022. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!