Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha egy allergia gyógyszer...

Ha egy allergia gyógyszer (allegra) nem hat akkor nem vagyok allergiás?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mik a panaszok?
2022. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 fersk ***** válasza:
59%
Miért vetted be? Mire hasson? Attól még lehetsz, csak más gyógyszer kell.
2022. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az nekem szart sem ér. Komolyabb szer kell.
2022. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Az Allegra egy vény nélkül kapható gyógyszer, hatása kb. annyi, mintha részegen megcsinálnál 5 fekvőtámaszt annak reményében, hogy attól majd kijózanodsz. Nem fogsz.


Azért nem hat, mert nem megfelelő a gyógyszer. El kell menni allergiavizsgálatra, ott megtudod mire vagy allergiás, és az orvos ennek megfelelően tud gyógyszert adni.

2022. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet. Végülis mire vetted be?
2022. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nehézlégzésem van már jó ideje, jártam a fülorrgégészetet, kipróbáltam sok sprayt, a legelső alkalommal zinnat antibiotikumot kaptam, bixtonin orrsprayt és valamit köhögésre, ettől 2 hétig normálisan kaptam levegőt elég hihetetlen volt, az orrsprayra gyanakodtam sokáig de mivan ha az első antibiotikum levette az arcüreggyulladást és emiatt volt? volt orrkagylókisebbítő, orrsövényferdülés műtétem, allergológusnál covid miatt nem vizsgáltak meg asztmára, csak rámondták hogy az. most csináltam tesztet és 116ot fújtam, spray után 114et, allergia teszten a ,,fekete üröm" és az ,,egyéb fűfélék"-re jött ki enyhén pozitív. most az allergológus mondta hogy akkor allergiás asztma, és felcsillant valami remény hogy 4-5 év után kaphatok normálisan levegőt és ezt elég jónak találtam.
2022. aug. 12. 21:22
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A kálcium pezsgőtablettát is próbáld meg. Ha az sem hat, akkor csak az orvosnak kéne, hogy írjon szteroidos pipát vagy valamit.
2022. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

A kalcium lezsgőtablettának mi köze az allergiához vagy bármilyen tüdőproblémához?! Ilyen hülyeséget hogy lehet tanácsolni?

Kérdező. Volt tüdőröntgened? Mert ha nem tüsszögsz, nem csavarja az orrod valami és a szemed sem folyik akkor aligha hiszem, hogy ez allergia lenne. A pollenallergia nem szokott csak nehézlégzés formájában tünetet okozni. Sajnos a tüdőgondozóba mindenkire rányomják hogy asztmás. Ezt az egy betegséget ismerik meg a copdt. Nekem a sokadik orvos találta meg a bajom addig tömtek asztma gyógyszerrel hónapokig. Azóta sem vagyok asztmás.

2022. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyit fújtál akkor hogy lehetsz asztmás? Radásul sprax után jobbnak kéne lenni az eredménynek. Az adja a diagnózis értéket. Apám 67 fújt. Ő valóban asztmás.
2022. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Orrspray kaptál fulladásra? Az orrod van bedugulva vagy a tüdődbe nem megy a levegő. Nem érthető a problémád.
2022. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!