Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutèn vagy laktóz èrzèkenysèg...

Glutèn vagy laktóz èrzèkenysèg lenne?.

Figyelt kérdés

Már jó ideje ilyes fajta tüneteim vannak: haspuffadás, szorító érzés a torokban, gombóc èrzès,poros viszkető foltok könyök hajlatban, tèrd hajlatban,hónalj hajlatban.szèdülès,alacsony vérnyomás.


Legfőkèppen kenyér, rántott dolgok után èrzem ezeket.amik pár napon belül elmúlnak majd vissza jönnek.Van valami tippetek?,vagy valaki aki szintén ebben szenved?.



19/L


2022. aug. 29. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet glutenérzékenység. Erdemes kivizsgaltatni és ha igy van, elkerülni. Nekem 6000 ft-ert csinaltak tavaly magánrendelőben, hal istennek negativ lett.
2022. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem puffadás, görcsök, de szédülés, fáradtság, ingerlékenység mind mind glutén tünet volt.
2022. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azóta (2 éve) diétázok, és minden oké.


A diétahiba viszont borzalmas görcsökkel jár, előbb a gyomorban (én még nem hánytam de sokan igen), és aztán lenn, olyan fájdalmas hasmenéssel, hogy kétszer meghalok :(

2022. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!