Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy irritáció?

Allergia vagy irritáció?

Figyelt kérdés
1 éve van 3D műszempillám. Idáig semmi gond nem volt vele. A legutóbbi töltéskor viszont másnap reggelre az egyik szemem bedagadt es viszketett. A dagadás pár óra alatt megszűnt, a viszketés még 2-3 napig tartott de nem volt durva, viszont azért elofordult, hogy vakartam, emiatt hámlott még 1-2 napig, de utana ahogy a viszketés is megszűnt szépen helyrejött. Emellett egyébként jelentkezett tüsszögés, orrfolyas, torokfájás, orrdugulas is. Elofordultak ritkán máskor is allergias tünetek nálam nyáron, muszempilla nélkül is, és akkor is dagadt és viszketett a szemem, de mindkettő. A szempillásom azt mondta, hogy az allergia mindkét szemen jelentkezik, de ha mégse akkor se múlik el ilyen gyorsan kezelés nélkül, hanem inkább rosszabbodik. Azóta teljesen rendben vagyok, a pilla fent van,de nem tudom merjek-e menni töltésre. Ha allergias vagyok akkor nyilván nem ér annyit, de ha csak egyszeri alkalom volt akkor nem szeretném leszedetni. Illetve azt szeretném kérdezni, hogy bele lehet e halni mint pl egy darazscsipesbe? Mondjuk anafilaxias sokkot kapni hirtelen komolyabb előjel nélkül? Lehet, hogy túlzás de tudom, hogy bizonyos allergiák életveszélyesek is lehetnek
2022. szept. 2. 08:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!