Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez a kiütés, mindenho...

Mi lehet ez a kiütés, mindenhol a testen? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.s.o.s!!Szerda óta, folyamatos kiütések jönnek ki rajtam mindenhol a fel karomon, al karon, comb, lábszár váll, has... Nyomasra be feheredik iszonyatosan viszket, egy idő után kis hólyagok jelennek meg a tetején, majd ki fakad és valami folyadék jön ki. Most a karomon és a kéz fejemen van olyan, hogy az egész alkarom be van dagadva és már a csontom fáj, a kez fejemen is kijott egy és most kezd dagadni az is, és ott is a csont fáj vagy az izom nem is tudom. Voltunk ügyeleten, cetirizint szedjek, és elkuldtek, ra se néztek hogy mi lehet ez, csak szedjem... Szerintetek???

2022. szept. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz képet mellékelni?
2022. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rózsahámlás? Nincs egy anyafoltod?
2022. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ilyenek, mindenhol de a karom a legdurvabb,mert az már fáj is. Igaz múlthet vasárnap megcsipett egy darázs, de már előtte is volt egy ilyen kiütés a hátamon. Szerda óta durvult be az egész. Én nem gondolom hogy a darázs miatt mert előtt pár nappal már volt kiütés. A darázs csípés már el is múlt, de ezek a kiütések folyton jönnek és nem tudom mi tevő legyek

2022. szept. 4. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Előszöris én nem vagyok orvos de nekem olyan mintha allergiás lennél valami bogárcsípésre. Nekem ez akkor szokott mikor megcsíp a szúnyog vagy a pók. Néha bedagad ok tőle. Nézd meg a matracodat hogy nincs e benne valami, a szegélyét is. Esetleg kutyából, macskából is odakeveredhetett bolha. Mosd ki az ágyneműt és a ruhádat amit nem a szekrényben tárolsz. A gyógyszert szedd tovább.
2022. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez allergia vagy valami növényre vagy mosóporra, stb. Fenistillel kend. Nekem ugyanilyen volt ahogy leírtad, csak nekem a bokámon, de volt a karomon is, viszketett egész nap, vízhólyag lett ott ami kifakadt, utána seb lett a helyén. Cetirizin hatástalan, mert ez helyi bőr allergia.

Nekem is mindenfélét mondtak a dokik, hetekig semmi változás nem volt arra, amit írtak, Fenistillel meg 3 nap alatt enyhült minden. Nekem egy fa virága okozta.

2022. szept. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!