Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanáshoz hasonló kiütések...

Pattanáshoz hasonló kiütések jelennek meg a testemen mindenhol, mi ez? (Szerintem nem pattanások. )

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban különös kiütések kezdtek megjelenni rajtam. Olyanok mint egy pattanás: érzékeny, és fehér pötty van közepén, amit nagy fájdalmak árán de ki tudok nyomni. Utána nagyon kevés folyadék jön belőle, és nagyon gyorsan, max. 3-4 nap alatt begyógyul (nyoma marad de abszolút nem fáj és nem türemkedik ki)


Megjelent már a mellkasomon, a köldököm mellett, felkaromon, vállamon, sőt egy is a hátam alsó részén, szóval csupa olyan helyen, ahol szerintem nem lehetséges a pattanás, mert szabad és kevéssé szőrös terület (kivéve a mellkast talán)


Még egy furcsaság: egyszerre nem észleltem még egynél többet.


Mi lehet ez? Bőrbetegség? Egyéb betegség? Talán rosszul táplálkozok? Lehet súlyos következménye? :/


(18/férfi)



2012. máj. 7. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán tejfehérje érzékenység lehet.
2012. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melegkiütés. Nekem is előjött, napozd le, nekem egy délután alatt sikerült fűnyírás közben lebarnulni, el is tűntek.
2012. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az valószínűbb, a tejes kajákkal soha nem voltak bajaim.


Köszi a választ!

2012. máj. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!