Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ilyen fordult már elő valakive...

Ilyen fordult már elő valakivel? Mi történt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy jó a kategória, de olyan gyorsan jött és ment, hogy egy allergiás reakcióhoz tudnám hasonlítani.


Hajnali 2 körül iszonyat rosszul voltam. Azon túl, hogy nagyon fájt és ment a hasam, még viszkettem is. A két tenyerem és az arcom..

amint végeztem végre a mosdóban és megnéztem magam mosakodásnál a tükörben, az arcom bal fele (ahol viszektett) tele volt apró pöttyökkel. Tapintásra olyan volt mint az egész mogyorós csoki. Vagy mint a nagyobb szúnyogcsípések.


Megijedtem, de végül lefeküdtem aludni. Reggelre el is múlt..

mi volt ez?


A hasmenés biztosan az étkezés miatt volt. Aznap rendes kaja mellett délután fogyasztottam csipszet és kólát. Illetve először ettem garnélát..

de ezeket a kiütés szerű dolgokat nem tudom hova tenni. :(



2022. szept. 8. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetett allergiás reakció, a garnéla gyanús nekem. Aki a poratkára allergiás, annak keresztallergiája lehet a rákfélékre.
2022. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Nem tudok ilyesmi allergiámról, csak a dióra vagyok érzékeny.

Viszonyt utánanéztem, valóban garnéla allergia lehet.. :/


Köszi a választ! :)

2022. szept. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!