Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Epilátor által okozott égési...

Epilátor által okozott égési sérülés?! Fordult már elő valakivel?

Figyelt kérdés

Kb.13 éve használok epilátort. Kb.2 hónapja újat vettem, mert az előző már kezdte felmondani a szolgálatot. Direkt ugyanazt a márkát vettem, ugyanazzal a csipesz számmal, mert az előzőt nagyon szerettem és jól bevált. 2 hónapig az újjal sem volt gond, de tegnap epilálás után 4 helyen égési sérülés kinézetű és tünetű sebeim lettek. Olyan helyeken, ahol amúgy is érzékenyebb a bőröm (egyébként nagyon rossz, érzékeny bőröm van, de ilyen még nem történt korábban). Az egyik egy jókora babszem nagyságú seb, ma nap közben olyan nyálkás-vizenyős volt a felszíne, mint miután megégett a bőr. Mostanra pedig kezd száraz lenni és kicsit viszketni, pont mint a megégett bőr. Egy másik kb.borsószem nagyságú ugyanilyen seb, két további pedig egész picike, de teljesen ugyanilyenek.

Ez hogyan alakulhatott szerintetek? Nagyon csúnyák, főleg a nagy, és elég fájdalmasak, most eléggé félek a további epilálásoktól, pedig most fordult elő a 13 év alatt először. De hirtelen 4 helyen is...ez mi lehet?


2021. aug. 14. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nedves lehetett a bőrfelület. (?)

Hintőport használj közvetlen előtte, de alaposan seperd is le róla,ne tömítse el a csipeszeket, vagy ventilátor használata közben szőrteleníts.

Én így csináltam, miután a hónaljamnál okozott hasonlót.

Nem kívánom senkinek azt az érzést ,mikor utána ráfújtam a dezodort mit sem sejtve..

2021. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!