Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az alábbi esetben mennyire...

Az alábbi esetben mennyire jöhet ki a macskaszőr allergiám?

Figyelt kérdés

A napokban örökbefogadtunk (a nővéreim unszolására) egy kiscicát, mert a szomszéd fogadta örökbe, de mivel nem gondozta csak ételt adott neki ezért átjárt hozzánk, viszont amikor anyukám elmondta hogy ez így nem működik mondta hogy vagy eladja vagy megtartjuk, így megtartottuk. most négy hétig még bent kell laknia a házban a féregtelenítés miatt, eddig a fürdőszobában volt és a nővéreim vitték föl a szobájukba, meg néha futosgált. a kérdés a következő: ha szobatiszta lesz, akkor mennyire jönne ki az allergiám ha napközben szabadon rohangálhatna a házban, de csak olyan helyen lenne huzamosabb ideig ahova ritkán járok?

a macskaszőrre vagyok allergiás, tüsszögök tőle és ha a szemembe nyúlok az viszketni kezd. de eddig alig tüsszögtem (tehát összesen 2-3at macskázás után), csak néha fújtam az allergia-sprayből és volt hogy egy csomót macskáztam mégse jött ki, csak ha véletlen a szemembe nyúltam, de az nyílván a kézmosással megoldható. és ha itt rohangál, akkor mennyire lesznek olyanok a dolgok amire allergiás vagyok? vagyhát a szőre mennyire adja át. a 4 hét után visszaköltözne az udvarra, és éjszakára meg ha nagyon hideg van akkor jönne be. ezt arra értem hogy amikor elkezdi hullatni a szőrét akkor biztos hogy kint lesz.

még hozzátenném hogy vannak tengerimalacaink (már összeszoktak a cicával) és van szénanáthám is, de az első két-három hét után már alkalmazkodtam hozzájuk, és allergiaspré nélkül is csak ilyen havi 1szer 2szer jön ki az allergiám pár tüsszögés formájában.

szóval a fenti esetben mennyire tüsszögnék allergiaspré nélkül?



2022. szept. 18. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!