Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha a tb által finanszírozott...

Ha a tb által finanszírozott allergiatesztem negatív lett, akkor biztos nem lehetek tej, tojás vagy gluténérzékeny?

Figyelt kérdés
Vannak olyan éveim amikor pattanásszerű hólyagok jönnek ki az arcomon főleg az ajkaim körül ill a szempilláim tövébe. Aztán nagynehezen kikezelik 1-2 évig tünetmentes vagyok és kezdődik újra. Tudatos bőrápoló vagyok, nem használok irritatív kozmetikumokat, és mindenmentes fizikai fényvédőt használok az arcomra. Voltam már teljes körű góckutatáson, beleeértve a fogászati röntgent is, ami negatív lett, nagyon enyhe pm alulműködésem van, de az kezelve van. Arra gondolok mégis lehet enyhe ételallergiám.
2022. okt. 24. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tűnne el évekre ha az lennél. És azt nem is kellene kezelni, elmúlik magától ha megszűnik az irritáció.
2022. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzékenységek nem allergiák, mivel más folyamatok állnak mögöttük. De fel a fejjel, ezek is diagnosztizálhatók további vizsgálatokkal.
2022. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem biztos. Az allergia vizsgálatnál adott allergént használnak, ha te nem arra vagy allergiás, hanem valami rokon allergénre, akkor az kimutathatatlan marad.
2022. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én se vagyok teljesen biztos benne, hogy allergiát akartál írni.


nekem lisztérzékenység teszt negatív lett, ételérzékenység viszont pozitív gluténra, élesztőre (enyhén), tejre pozitív.


aztán igazából a diétával lett 100%, h tényleg gondom van ezek emésztésével.

2022. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lisztérzékenységem nekem is negatív lett, ételérzékenység viszont pozitív búzaszármazék, és a ezeket valóban nem tudom emészteni.
2022. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!