Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Antibiotikum(Aksolin) allergiá...

WinsThons kérdése:

Antibiotikum(Aksolin) allergiám lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első sorban bocsi, hogy ilyen "fura" kérdést teszek fel.

Aksolin antibiotikumot kaptam arcüreggyulladásra, már 3.-jára szedem fél év alatt. Eddig semmi baj nem volt még a hasam se ment tőle. Ma délelőtt (11:00)-kor vettem be egyet és 40-45 percen belül elkezdett viszketni az egész lábam és kissé fura kiütések jöttek ki.. Ami már elmúlt, kiütéseket nem látok, de néha még viszket. Holnap megyek vissza az orvoshoz, hogy új gyógyszert kaphassak, de addig van szükség valami "kezelésre"? Attól félek, hogy bedagat a torkom és megfulladok.. Erre van esély még vagy ez az elején jött volna ki?

18F



2022. okt. 27. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiás reakció miatt meg akartál volna fulladni, már megfulladtál volna. Az az első öt percben megtörténik.

Mindenesetre a gyógyszert ne szedd tovább.

2022. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh az durva! Nem gondoltam volna, hogy 5 perc alatt ilyenekre képes, ha allergiás rá valaki.

Köszönöm a választ.

2022. okt. 27. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a gyógyszerről beszélek, hanem általánosságban az allergiás reakcióról. Mindegy hogy mi váltja ki.
2022. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rizsaa válasza:
Uhhh ot perc ??? Na most felek ..
2022. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!