Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A Foodtest Elég drága, érdemes...

A Foodtest Elég drága, érdemes kifizetni rá ennyit vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát van egy youtuber, akinek mindenféle egészségügyi problémája volt és ezért megcsináltatta a tesztet és annak eredményeit figyelembe véve táplálkozik azóta és azok a problémái szinte teljesen megszűntek, szóval akkor csak lehet benne valami!
2022. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy youtubert még le lehet fizetni esetleg vannak több források is?
2022. nov. 1. 09:18
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

2: hát nem hinném, hogy ő ezért pénzt kapott, meg nem is reklámozta, de biztos van még olyan, aki ilyesmit csináltatott, hiszen akkor már csődbe mentek volna az ezzel foglalkozók.


Én is gondolkoztam, hogy megcsináltatom, de tényleg drága és mi van akkor, ha pont a kedvenc kajámra jön ki a negatív eredmény, amiről úgysem tudok lemondani, akkor meg tök felesleges! :D

2022. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem csak ezzel foglalkoznak és egy jó páran kipróbálják azt válaszolni nem muszáj önmagában nyereségesnek lennie.


A másik amitől esetleg tartok hogy nagyjából ugyanezt adja a TB által támogatott dietetikus. Vagy nem?

2022. nov. 1. 09:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Izé
2022. nov. 1. 09:27
 6/16 A kérdező kommentje:

5 A kérdező kommentje:

Nem csak ezzel foglalkoznak és ha egy jó páran kipróbálják az már jó nem muszáj önmagában nyereségesnek lennie.



A másik amitől esetleg tartok hogy nagyjából ugyanezt adja a TB által támogatott dietetikus. Vagy nem?

2022. nov. 1. 09:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük a házi orvosnál csütörtökön (nem tudjuk már mi a baj és, hogy mitől fáj a hasam ) és azt mondta hogy magánban nem éri meg.
2022. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem, mi nem éri meg magánban?
2022. nov. 1. 09:39
 9/16 anonim ***** válasza:
7: miért, ezt TB-re is megcsinálják ???
2022. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ez orvosilag elfogadott e.

Van a TB élő különböző vizsgálat terheléses cukorvizsgálat tól kezdve különböző egyéb vérvizsgálat meg labor majd utána dietetikus tanácsadás ahol elmondják hogy mit érdemes enni és mit nem majd utána fél évvel később konzultáció meg hasonló laborvizsgálatok hogy mi lett az eredménye.


Azt nem tudom hogy ez amiről most a kérdés szól orvosilag mennyire elfogadott vagy legalábbis ajánlott e.

2022. nov. 1. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!