Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék még nőni, mert...

Tomi8521 kérdése:

Szeretnék még nőni, mert kosarazok. Olvastam egy "Hemogex" nevezetű szerről, ami elvileg 10-15cm-t "növeszt" ezt a gyártó állítja és aki szedte mi a vele kapcsolatos tapasztalata érdemes annyit kifizetni érte vagy csak kamu az egész?!

Figyelt kérdés
15 és fél éves vagyok :D és 178 cm magas! Már csak apukám magasabb nálam 1-2cmelNah még csak annyit, hogy elkezdtem nyújtó gyakorlatozni és 4hónap alatt 2cm-t nőttem. Folytatni fogom de elszeretném érni az 190-195cm magasságot:D ha valaki tud segítsen(alvás,vitaminok,étkezés stb. )?!
2010. dec. 27. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nem a nyújtástól nöttél:). Vannak olyan hormontabletták amik befolyással vannak a növekedési hormonokra, de ezeket súlyos betegségekre szokta orvos felírni. 15 évesen bőven nőhetsz még. Az ember végső magassága genetikától függ, belepiszkálni nyújtással és egyébbel nem tudsz.
2010. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináld nyugodtan, szedjél be ilyen szarokat..aztán ne csodálkozz, amikor majd a golyóid borsónyi méretűre zsugorodnak. Így járt most egy amerikai baseball játékos is. Jól felpumpálta magát..csak hát a többi része kicsit megnyomorodott..
2010. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem telepumpálni akarom magamat, hanem nőni teljesen más...am köszi,h írtatok
2010. dec. 27. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen orvos nem fogja neked ezt jóváhagyni, mivel nem vagy törpe. Mellesleg a kosárlabdánál sem a magasságon múlik. 15éves vagy, 21éves korodig még bőven nőni fogsz annyit, bár ha apád is kb akkora, mint te, akkor sok esélyed nincs 2méteresnek lenni, de ezen nem hormonokkal kell segíteni. Ja igen, a hirtelen növés és a hasonló szerek előszeretettel okoznak szívpanaszokat, ami ugye egy sportorvosi vizsgálaton is bukó lehet, vagy majd a pálya szélén esel össze te is holtan, mint ahogy az ilyen szerek nélkül is előfordult az elmúlt években.
2010. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahh utánanéztem mi is ez pontosan: ESZEDBE NE JUSSON!!!

Mivel nem vényköteles, ezért ez csak egyszerű szteroid, ami azon kívül, hogy tönkreteszi a szervezeted, még hatásos se lesz.

Ja és: Figyelmeztetés: Ez a kiegészítő nem gyerekeknek és 21 év alatti személyeknek készült és csak akkor használhatják ha azt egy orvos engedélyezi. NE HASZNÁLJÁK TERHESEK ÉS SZOPTATÓS ANYÁK. Konzultáljon egy orvossal vagy egy engedéllyel rendelkező egészségügyi szakemberrel mielőtt e terméket használni kezdené, ha önnek van vagy volt a családjában rákos megbetegedés, prosztata megnagyobbodás, szívbetegség, alacsony "jó" koleszterol (HDL) vagy bármely más egészségügyi probléma, vagy ha éppen valamilyen gyógyszert szed vagy más kiegészítőt, recept nélküli készítményt. Ne lépje túl a javasolt dózist.

Szóval ahogy érzed, de egy orvossal konzultálj mindenképp... (aki valószínűleg megnyugtat, hogy édes fiam, te teljesen hülye vagy)

Az előző kommentemért bocs, kevertem mással a szert.

2010. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem le is beszéltél róla! :D

de am még van esélyem 190 re mert ükapám is annyi volt és van 1rokonom aki 16 évesen 187 magas-----meg sztem lúdtalpnak is köze van a növekedéshez mert az osztályomban volt ilyen mérés és aki 180 felett van annak v normális v pedig talpemelkedése van (nekem lúdtalpam van:S)

2010. dec. 27. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Csao nem a ludtalp miatt vagy ennyi amennyi utana olvastam semmikoze hozza egyebkent 180folott vagyok csak 14 eves es ludtalpam van kicsi korom ota nem akadalyozott semmibe..osztalytarasaim akinek ninca ludtalpa az is jo val se nagyon joval alacsonyabb nalam..de ez ugylatom regi kerses fejlemeny?:)
2013. aug. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak rá akarsz verni apádra, hogy valamiben jobb legyél, nagyobb, erősebb, vagy akármi ... ez egy lelki állapot, főleg, hogy tinédzser vagy. Ja és főleg, ha apu valamivel cinkel "hol vagy te még" ... a kosarazók, se akkor a legjobbak, ha 2 méteresek, vannak alacsonyabbak is. Nem a 2-3 centitől leszel jobb sportoló, sőt én ismerek olyan 199 cm-es fiút, akinek utána gáz lett, mert állítása szerint a lányok elkerülték, nem tetszenek a "túl" extrémek senkinek. Túl magas, túl alacsony, túl tetovált, túl harsány, túl félénk, ezt el kell fogadni, de a kérdés óta eltelt 10 év, és remélem a fejed lágya is benőtt, és nem hormonoztad szét a csökött agyadat. Már csak apám nagyobb nálam édes Istenem! :D Az én fiam is elkerült engem, még az apját nem, de mellé áll és kihúzza magát 13 éves :D nő a bajsza is :) gyerekek :D
2020. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!