Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagy barna folt a nyakon mi...

Nagy barna folt a nyakon mi lehet?

Figyelt kérdés

A semmiből jelent meg, sosem volt ilyen. Tegnap vette észre a párom, azt hittem, hogy elnyomta a vállam, hogy sokáig feküdtem hason és pont úgy volt rajta a vállamon a fejem, de még mindig ott van és ugyanolyan. Azóta észrevettem, hogy felette, egy vékony csík is van kb. végig a fülem mögött.


Nem feltűnő, halvány, barnás. Nagy kiterjedésű és szabálytalan, 10 cm hosszú biztosan van, de szerintem hosszabb is, és kb. 5 cm széles. A fülem mögötti kb. 5 cm hosszú és 1-2 cm széles.


A szakállam környékén jelent meg, talán pont az a határ, vagy még az alá is bemegy kicsit.


Nem éreztem semmilyen tünetet és most sincs, én észre sem vettem, csak amikor párom mondta (de szemmel látható ettől függetlenül).


Ehhez tudnám hasonlítani: [link]


Használok a szakállamra sampont és olajat. Ebből az olaj "új". Kb. 1 hete használok "újat", vagyis ugyanaz, csak most változott picit, máshogy néz ki az üvege kicsit és az illata is más.

Új parfümöt is használtam, pont tegnapelőtt és tegnap fújtam magamra először.


Napon nem voltam, utálom a telet és a hideget, nem is nagyon járok ki, talán ablakon keresztül érhette.


Csak egy oldalon van, a másikon nem találtam, és más testrészemen sem (eddig).


Az utóbbi 2 évben kb. 3-4 vérvételem volt (utoljára kb. 1 éve) és több kivizsgálásom (hipochondria miatt), nem találtak akkor semmit.


28/F



2023. febr. 10. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az még jobb. 🙂
2023. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!