Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás sokk után lehetséges...

Allergiás sokk után lehetséges, hogy napokig gyenge vagyok?

Figyelt kérdés

Megcsípett egy darázs 4 napja. Kiderült, hogy allergiás vagyok rá, mert elájultam, fulladtam és kórházba is kerültem. Adtak rá “ellenszert”

Viszont azóta is gyenge vagyok. Normális ez?


2023. márc. 27. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen normalis hiszen sokk erte a tested, az agyad, ez egy trauma volt. Persze hogy gyenge az ember egy ilyen utan. Aztan persze meg kitudja mi volt az “ellenszer” amit a korhazban beled pumpaltak, felteszem nem malnaszorp… Annak iski kell urulnie a szervezetbol.

Maradj otthon, pihend ki magad, konyv, olvasas, netflix, gyongyfuzes aztan majd idovel visszater az energiad.

2023. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút. Én is hasonlókat tapasztaltam, miután a hajfesték miatt lett allergiás reakcióm és kaptam szurit (1-es válaszolónak írnám, hogy antihisztamint szoktak ilyenkor adni).
2023. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Yeah'etséges sajnos.
2023. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!