Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Honnan tudjam hogy allergiás...

Honnan tudjam hogy allergiás vagyok-e a hajfestékre?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta be szeretném festeni a hajamat. Vettem Garnier hajfestéket. Felkentem a fülem mögé 48 órára egy kicsit, ahogyan írták. Néha enyhén viszeketett, de nem volt vészes. Ezelőtt még nem festettem hajat, úgyhogy nem tudom ez mennyire normális. Illetve egy kicsit régebben vettem a festéket és egyszer már kibontottam, csak aztán nem volt időm végül befesteni. Szerintetek még használhatom?

2023. jún. 4. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 48 óra alatt vagy utána volt kiütés, vörös folt, anyámkínja? Ha nem, akkor jó eséllyel nem vagy allergiás.
2023. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyhe viszketésnem sem kéne feltétlen lennie. A festékre meg rá van írva hogy felbontás után meddig használható fel.
2023. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha allergiás vagy rá, viszkető, égő érzést fogsz tapasztalni. Ki lehet amúgy bírni, kutya bajod nem lesz, miután lemostad a festéket. Tapasztalat. Ammóniás hajfestéket kerüld és menstruáció alatt ne fess hajat, mert az is hajlamosít allergiára. Ha enyhén viszketett teszt alatt, az még nem jelent feltétlen allergiát. A korábban felbontott hajfesték mindenképp kuka.
2023. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!