Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van e valamilyen allergen...

Van e valamilyen allergen mentes szemoldokfestek mert sajnos allergias vagyok a hajfestekre illetve szemoldokfestekre?

Figyelt kérdés

Nem csak a feketere sotet barnaval is csinaltam probat es felpottyosodott a borom az adott teruleten.

Tetováltatni nem merek felek hogy elrontjak de ez folyamatos ceruzaval meghuzas meg hasonlok idoigenyes es egyaltalan nem tartos. Akinek bevalt valami az kerem irja meg

Koszonom



2018. dec. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sajnos. En is allergias vagyok a festekre. A hajamra 4-8 mosasos szinezot szoktam hasznalni, nem tudom, hogy ez szemoldokre hogy mukodik, de EZZEL IS CSINALJ TESZTET. Vettem mar minden mentes, biztos nem allergizalo festeket, amiben mint kiderult, volt ppd, csak keves. Nalam maradt a berajzolgatas minden reggel.
2018. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt

Ahol elek itt a fodraszkellekeses azt mondta hogy van ilyen de kb 6000ft es eleg 1evre biztosan csakhat nem merek ennyi penzt kockaztatni

2018. dec. 13. 18:54
 3/3 Hasty ***** válasza:
Menj el allergia vizsgálatra
2019. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!