Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiütések, vagy csípések?

Kiütések, vagy csípések?

Figyelt kérdés

Pár napja kiütések jelentek meg a fenekem felett a farokcsontnál, a homlokomon. A karomon és a lábamon egy-két piros pötty van.

Hat hónapos terhes vagyok. Van két cicám, akik két és fél hónapja voltak kezelve bolhaírtóval az állatorvosnál.

Minden este nagyon viszketek mindenhol. Napközben is, de kevésbé, mint este. Semmilyen nyomát nem találom bogárnak, élősködőnek, viszont minden kiütés közepén olyan, mintha szúrás lenne.

Tudja valaki, hogy ez mi lehet? Hogyan tudom megkülönböztetni a kiütést a csípéstől? Próbáltam utána járni az interneten, de pontos választ sehol nem találtam.

Válaszokat előre is köszönöm!



nov. 14. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska lesz az valószínűleg. Nézz utána, hogy hasonlít-e a csípésének nyoma a tiédre.
nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ha kint fekszem a kanapén a nappaliba és betakarózom egy pokróccal, akkor is csípnek. A szabadon hagyott és a fedett bőrfelületen is. Emiatt nem tudom, hogy ez mi lehet. A másik dolog, hogy terhes vagyok, nem nagyon használna szerintem semmilyen vegyszer. Ki vagyok akadva, nem tudom, hogy mit tehetnék...
nov. 14. 16:10
 3/4 A kérdező kommentje:
A csípést próbáltam már beazonosítani a neten nézett több képről is, de nem egyszerű. Az enyém először apró kiütésnek indul, amit vakarok, kicsit nagyobb lesz, majd kivakarom. Eléggé viszket, majd hamar abba is marad.
nov. 14. 16:14
 4/4 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt.illetve nézd körbe az ágyat,szobát
nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!