Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha nem vagyok allergiás,...

Ha nem vagyok allergiás, akkor miért fújom az orrom a nap 24 órájában? 24/N

Figyelt kérdés

Néhány éve voltam orvosnál, aki csinált allergiatesztet a karomon. Azt mondta nincs allergiám, de azért felírt nekem allergiás orrspray-t. Fújtam egy ideig, de aztán abbahagytam, mert mindig megfeledkeztem róla, meg nem igazán láttam javulást.

Bosszantó, hogy akárhol vagyok, 5 percenként fújnom kell ki az orrom, különben szipogok. A munkahelyemen is (eladó vagyok) gáz, hogy a vásárlók előtt szipogok, mert nincs időm kifújni az orrom - főleg, ha kasszázok. Nem tudok zsepi nélkül elindulni itthonról, mert alig teszem ki a lábam, már fújom az orrom. Útközben is keresem a kukát, hova tudom kidobni a t@knyos zsebkendőimet. Utálom, ha megyek étterembe, és folyton el kell fordulnom az asztalnál, hogy kifújjam az orrom, vagy pedig kimegyek a wc-re, ha tudom, hogy hangosan fogok trombitálni. Unom már, hogy minden este úgy alszok el, hogy vagy 5x fújom ki az orrom, és ha éjszaka felkelek valami miatt, akkor is trombitálnom kell. Amint reggel felkelek, az az első, hogy orrot fújok. Meg ez az örökös szipogás. "Most vajon ki kell fújnom, vagy még nem?" És akkor szipogok. Már annyira elegem van belőle :/



dec. 27. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és nem tudom megfigyelni, hogy leginkább milyen évszakban, mert januártól decemberig ez megy.

Gondoltam tejérzékenységre, mert panaszaim vannak, ha tejeset eszek, iszok. De a tejérzékenység csinálna ilyen orrfolyást?

dec. 27. 23:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrsövényferdülést vizsgáltattad már?
dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem
dec. 28. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!