Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Volt olyan akinek allergia...

Volt olyan akinek allergia szerű jött elő elektromos cigitől?

Figyelt kérdés
3 hónapja kb. Pulze készüléket használok és kb. Ugyanennyi idő óta eldugul az orrom és orrsprayt kell használnom hogy aludni tudjak. Más nem változott az életemben. Mennyire tér el egy pulze egy iqostól? Ha esetleg ez okozza a dolgot és váltok az segíthet?

febr. 25. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges váltanod, egyfos mindkettő.

Nyugi, ez az allergiaszerű tünet lesz tőlük a legkisebb bajod, kezdj hozzászkoni a tartós egészségkárosodások gondolatához.

Szívd csak, kedves egészségedre!

febr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :D nem az volt a kérdés hogy hasznos e vagy sem mert nyilván egyik ilyen termék sem ha de ha már ilyen nyomorult függő vagyok talán kicsit "hasznosabb" mint a rendes cigi.
febr. 25. 02:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Múltkor előttem a dohányboltban vásárolt egy hölgy és ő mondta, hogy többféle hevítéses cuccra is alleriás, azt hiszem, a kukorica miatt. Ő talált olyan terméket, amiben nincs meg ez az összetevő, illetve az eladók is jelezték neki, hogy van olyan, aminek megváltozott az összetétele időközben. A lényeg, hogy tudni kell, melyik összetevő okozza az allergiát és keresni olyat, amiben az nincs.
febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség nem tudom de a rendes kukoricához van köze? Mert azzal nincs bajom.
febr. 25. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Nem tudom, hogy te mire vagy allergiás, ő arra...
febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!