Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koffeines snüssz/ecigi tapaszt...

Koffeines snüssz/ecigi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Interneten nem sok infót találtam róluk. Mennyiben különböznek a nikotinos ecigitől/snüssztől?

febr. 20. 19:18
 1/7 anonim válasza:
A snussz(nikotin párna) az ad egy nyugtató hatást is tapasztalataim szerint , amit az ecigi kevésbé.De viszont a snussz hosszú távon szét tudja nyírni a szádat , meg durva fejfájást , hányást is tud akár okozni.
febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Cigizel? És kevésbé kàros alternatívát keresel?

Ha nem, akko ne is akarj egyikre se rászokni csak azert, mert màsok is ezt csinàljàk. Sajnos én cigiztem. Le akartam szokni. Eddig annyit értem el, hogy a füstölős cigit nem szívom csak a hevítőset. Bánom a napot mikor rágyújtottam...

A snüssz pedig nagyon nem egészséges a fogínynek, nyelvnek. Ne használj ilyen sza**okat..

febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom egyikőtöknek sem sikerült felfogni, hogy nem dohányzásról van szó...
febr. 20. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kettes vagyok.

Neked meg nm sikerült felfogni, amit írtam. Kérdeztem, hogy dohányzás miatt keresel kevésbé káros alternatívàt?

Majd folytattam...ha nem...

Persze Te nem dohànyzol csak azt hiszed, hogy a snüsszek meg az e-cigivel majd bevágódsz a baráti társaságnál. Nem akarsz kilógni a sorból. Szerintem lógj ki. És hagyd ezeket a francba. Nem egeszségesek. Főleg a snüssz nem!

Szeruntem gondold át légyszi.

Mi csak jó indulatból írtuk. Ne tàmadásnak vedd!

febr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom mégegyszer.. nem dohányzom, nem is akarok, KOFFEINT szeretnék bevinni a szervezetembe, erre keresek alternatívákat, a kávéval le akarok állni, mert sárgítja a fogaimat meg egyéb okokból is. A kérdés az volt, hogy valaki próbált-e már nikotinMENTES, koffeintartalmú snüsszt vagy e-cigit. Ha a válasz nem, akkor kérlek ne írj ide több kommentet. Köszi :)
febr. 21. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mindenki felfogta.

És teljesen mindegy, hogy koffeinest akarsz vagy nikotinost.

A kávé sárgítja a fogat, a snüssz meg sorvasztja a fogínyed, csak mégegyszer mondom, hogy Te is felfogd. Az biztos jobb lesz, ha fogatlan leszel meg fekélyes nyelvű vagy szájú.

Az e-cigit nem próbàltam.

febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És energiaital vagy koffeintabletta nem lenne logikusabb megoldás?
febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!