Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Márciusban allergia?

Márciusban allergia?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt, szintén márciusban kezdődött. Rengeteget tüsszögtem, folyt az orrom, a könnyem. Nem csináltam vele semmit, mert ha dokihoz mennék, felírna valami baromságot. 5 nap alatt elmúlt.


Érdekes, mert TAVALY nem jelentkezett SEMMILYEN tünet, pedig azt hittem ez rendszeres lesz.


Idén viszont nem úsztam meg, múlt éjjel arra keltem hogy tüsszögök, folyik az orrom és a könnyem, ennek ellenére könnyen visszaaludtam (szó szerint.) Reggel óta viszont folyamatosan tüsszögök, orrot fújok. Főzés közben (abban az egy órában míg oda koncentráltam) egyáltalán nem jött elő. Amint lepihentem, folytatódott. 2 éve ugyanígy volt, ha valamit ügyködtem, addigra elmúlt akár 3 órára is…


Milyen allergia ez?


márc. 12. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen! Jó idő van, így már pollentől is lehet. Mogyorófa van most, ha jól tudom.

Nekem porakta allergiám van, az bármikor kijöhet.

Érdemes elmenni egy allergiavizsgálatra és akkor tudod, hogy mit az. Én vérvételesre mentem, nem bőrpróbásra, egyszerű, gyors, nagyon sok mindent tudnak egyszerre megnézni.

Egyébként nekem se rendszeresen jön ki, most már majdnem két éve nem volt, aztán múlt héten kijött :S

márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát érdekes… A kérdés kiírása után belemerültem valamibe, el is felejtettem, nem is volt semmi bajom. Amint leültem, és megláttam a kérdést (hirtelen el is feledkeztem róla) egyből elkezdtem könnyezni meg tüsszögni. xD


Csak akkor jön elő, amikor jobban ráérek. Fura…

márc. 12. 15:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Na a kérdés kiírása után (este 6-7) óta egyáltalán nincs semmilyen tünetem. Mégsem vagyok allergiás?
márc. 14. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem lett megállapítva, hogy allergiás lennél, így természetesen lehet, hogy valami más. Lehet csak egy-egy alkalmi irritáció volt valamitől vagy megfázás, bármi.
márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami tutira irritált. 15 órás megfázás meg nem létezik. XD
márc. 14. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
15 órás allergia sem létezik.
márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja, de akkor ez mitől jelentkezik?
márc. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!