Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A parlagfű tényleg teljesen...

A parlagfű tényleg teljesen eltünteti az allergiát? Ha ekcémás vagyok és csalánkiütéseim szoktak lenni, arra is jó?

Figyelt kérdés
parlagfű, allergia, ekcéma

2012. júl. 29. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Ugye nem gondoltad, hogy a parlagfűre írtam a "cervix carcinoma" kifejezést ?! Ez a méhnyakrák latin neve, olvasd el amit írtam...
2012. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként, hogy fel tudtál hozni egyetlen esetet, amelyet kései stádiumban még a parlagfű sem volt képes gyógyítani, az nem kompenzálja annak az évi 8ezer magyar embernek a halálát, akik a gyógyszermellékhatások ölnek meg. (napi 22 fő)


Vagy szerinted igen?


Egy a nyolcezer ellen, tanultál matematikát?

2012. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez valóban csak annyit bizonyít, hogy vannak esetek mikor már a parlagfű sem használ. De volt -e már olyan eset, mikor rákból valakit kemoterápia gyógyított ki?
2012. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én az allergiáról és az ekcémáról kérdeztem, legyetek szívesek azzal kapcsolatban válaszolni, ne a kemoretápiáról vitázzatok! Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm!
2012. júl. 29. 12:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Itt a probléma az, hogy okosabb akarsz lenni, pedig nem vagy az. Ha meg te is orvos vagy, amit kétlek mert latinul sem tudsz, akkor nagy a baj...
2012. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező már az első hozzászólásokban meg lett válaszolva a kérdésed, igen teljesen eltünteti és igen jó ekcémára és csalánkiütésre is.
2012. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Forrás wikipedia:


"Általános hatása: Hűtő vértisztító, szárító, hurut- és nyálkacsökkentő, lázcsillapító, sebfertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, immunrendszer-erősítő, méregtelenítő, általános szöveti és nyirokrendszer-tisztító, burjánzó szövetet és daganatot gyógyító. Közérzetjavító, erőnlétfokozó, általános erősítő, energizáló és regeneráló hatású. Fertőtlenítő, emésztést fokozó, étvágycsökkentő, vércukorcsökkentő, gyomornyugtató és -erősítő, zsírégető, testsúlycsökkentő, dugulást szüntető. Idegnyugtató, idegerősítő, gombásodás-, allergia- és asztmaellenes hatású, légzéskönnyítő. Féregűző, csökkenti a candidafertőzést. Fokozza a vele együtt beadott növények, gyógyszerek hatékonyságát. Afrodiziákum, erőnlét- és potenciafokozó."

2012. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én normálisan a kérdésre válaszoltam, míg a doktor úr belém nem kötött.
2012. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!