Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kecsketej parlagfű allergiára?

Kecsketej parlagfű allergiára?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom/olvasom,hogyha olyan kecske tejét issza meg az ember,amivel azelőtt parlagfüvet etettek az jó hatással van az allergiásokra.Már több,mint 10 éve állok hadilábon a parlagfűvel,az "X Y" gyógyszertől kezdve a homeopátiás termékekig mindent kipróbáltam,de semmi hatott,vagy enyhített volna.Az utóbbi években viszont egyre rosszabbul érzem magam így augusztus 5-6. utáni időszakban egészen ősz közepéig,ami ki is hat a tanulmányaimra.Azt szeretném megtudni,hogy jelent-e az ilyen kecsketej fogyasztása valamilyen kockázatot,pl. tünetek felerősödése?Esetleg tapasztalatok?
2011. aug. 12. 08:17
 1/3 anonim válasza:

Én nem tapasztaltam ilyen hatást, bár nem tudom, hogy a kecskéink mennyi parlagfüvet legeltek...:-)

Az biztos, hogy nagyon szeretem a tejet és a sajtot is...

Nekem magától csitult az allergiám, évről évre jobb, és valójában nem nagyon szedek rá gyógyszert. Az elején nagyon durva volt, mára sokkal elviselhetőbb, de már 15 éve allergiás vagyok.

2011. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb 6 éve vagyok parlagfű allergiás. Én almaízű szopogatós tablettát kaptam az eddig bevált. De tavasszal találtam a neten egy vitamin kombinációt ami állítólag segít. Már több mint 1 hó.ja szedem magnézium-kalcium-c vitamin. Én úgy érzem használ, bár ki tudja. Talán az idei időjárás miatt sincsenek még tüneteim.
2011. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szopogatós tablettáról van szó? Mi a neve?
2011. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!