Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Macskaallergiával macskát...

Macskaallergiával macskát tartani?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Van valamilyen gyógyszer vagy egyéb módszer mellyel tarthatnék macskát? Kopasz cicát nem szeretnék :)

2012. aug. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátom, aki allergiás rájuk, sőt, asztmája is van, mégis előszeretettel gyűjtögeti az állatokat maga köré. Inkább megfullad, minthogy nélkülük éljen... Szóval igen, lehetséges, bár ez jelentősen lecsökkenti az életszínvonalát. Állandóan tüsszög, köhécsel, fújja az orrát, de neki megéri.
2012. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs jó módszer, sajnos. Legyen kutyusod. Az unokahúgom is gy járt. Most imádja a Blökijét.
2012. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyen macskád, annak nincs mellékhatása, és nem épp a legjobb, ha állandóan kiteszed annak az immunrendszered, amit nem bír... Értem én hogy akarsz, de ha egyszer megbetegszel krónikusan majd rájössz, hogy az egészségnél tényleg nincs fontosabb.
2012. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam, hogy ha sokáig vagyok annak a dolognak a közelében, amire allergiás vagyok, egy idő után elmúlnak a tünetek...persze én ezt sem akarnám megvárni, semeddig sem szeretnék állandóan tüsszögve élni. Sajnálom, hogy nincs megoldás, de köszi a válaszokat!
2012. aug. 20. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát gyerekkoromban kaptam egy tengerimalacot, szerettem, csak épp anyukámnak sosem volt előtte rágcsálója, és allergiás rá, pár hónap után kiderült és azalatt pedig annyit romlott az állapota, hogy a tengerimalac is mehetett máshova, anyukám meg a tüdőklinikára... Szerintem ezért nem kell erőltetni, amit nem kéne.
2012. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!