Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem múlik az allergiám, nem...

Nem múlik az allergiám, nem tudom mitől lehet melyik gyógyszer hatásosabb szénanátha ellen? (lehet pollen v. állatszőr) Claritine vagy Zilola? Melyik vált be nektek állatszőr és pollen ellen?

Figyelt kérdés
Claritine vs.zilola, orrfolyás,tüsszögés orrdugulás azonnali megszüntetése

2012. szept. 5. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Claritine. Cetirizin.
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem csak parlagfű allergiám volt, csak az orrmosás enyhítette a kínjaimat. Azt hiszem, Nasipur volt a neve. Ehhez a műanyaghoz adtak orrmosó sót is.


Egyébként érdekességként jegyzem meg, hogy a magas cukrom miatt kezdtem el életmódot változtatni, és ezzel együtt az allergiám is szinte teljesen megszűnt, ami annyit jelent, hogy majdnem panaszmentes lettem.

2012. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A claritine nem gyenge?ÉS állatszőr allergia ellen is hatásos?MErt azt írta a zilola mindenre jó.Nemtudom melyiket váltsam ki.Olyan kéne nekem amiben van egy kis nyugtató is.Nem tudom milyen a cukorszintem szeretem az édességet és erről nem tudnék lemondani már próbáltam diétáztam lefogytam és nem éreztem jól magam.
2012. szept. 6. 09:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Az Allegrát próbáltam de az semmit se ért és a Rhinospray plust .Már nagyon zavar ez az állapot.:S
2012. szept. 6. 09:47
 5/11 anonim válasza:
Az Allegra nekem sem használ.:( Amikor fősulira jártam, akkor én is szinte tünetmentes voltam... Esetleg vissza kéne térni az akkori életmódomhoz, ami kb. annyiból állt, hogy főtt kaját mx 2-szer ettem egy héten, viszont sokkal több édesség csúszott le mint most. Jah, meg azt már korábban is észrevettem, hogy kissé italos állapotban jelentősen csökkennek az allergiás tünetek, és ez nem vicc! Zilolát még nem próbáltam, lehet, az lesz a következő.
2012. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tényleg?Nahát mostanában nem nagyon iszom alkoholt csak ritkán.Tavaly csalánkiütésem volt érdekes.Most Loratadint 10mg-ot szedek ugyanaz mint a Claritine csak olcsóbb.Egy ideig használ viszont ez sem teljesen szünteti meg a tüneteket.Kicsit kiszáradok tőle..
2012. szept. 9. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Csaláncseppeket ajánlom. Nekem csak az vált be. Előtte a fél gyógyszertárat kipróbáltam. Többek között az általad említetteket is és semmit nem értek. Most tünetmentes vagyok.(Bioboltokba lehet kapni
2012. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet tényleg egészségesebb mint azok a tabletták.Kifogom próbálni ha sikerül szereznem.
2012. szept. 13. 10:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Vettem csaláncseppeket, milyen gyorsan hat?Egyébként az van ráírva hogy vese és prosztata problémákra jó, hát én csaj vagyok úgyhogy :D érdekes.remélem allergiára is jó.
2012. szept. 18. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok.Az első 2-3 napban felerősíti a tüneteket, utána lesz egyre jobb. Drukkolok. nekem bejött
2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!