Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok valami spray-t ami...

Tudnátok valami spray-t ami jó a hajamra? Már régóta vasalom és kezd száradni, esetleg olyat is amivel hatásosabb lesz a hajvasalás. Thx.

Figyelt kérdés
(Olyan válaszokat nem kérek, hogy ne vasald a haj, köszönöm)

2012. júl. 8. 10:58
 1/7 Ria6 válasza:
Szia én is hajvasalós vagyk nagyon tönkreteszi a hajam de én sem mondanék le rolla, nekem nagyon száraz és szálkás lett a hajam sok mindent kiprobáltam de most nagyon bevált a Schauma krém és olaj sampon balzsam és spray én 2xhasználtam és már sokat javult és az áruk is elfogadható. ez ujj nem rég dobták piacra ugyhogy kevés helyen kapható még én tescoban vettem, sötétbarna színe van az összes flakonnak.
2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olló.
2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ria6 ezek nem érnek lószart sem. A krém rátapad a hajszálra, de az maga ugyanolyan tört marad, nem jön rendbe. Egy idő után már nem a hajat vasalod, hanem csak a krémet. xD
2012. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudjátok -e, de maga a haj egy élettelen anyag, ha egyszer tönkreteszed azt a részét ami a fejbőrön kívül van az már nem fog regenerálódni. Rendbe hozni nem lehet, csak levágni, és majd nő utána egészséges hajszál.
2012. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fújj rá chemotoxot... az jót tesz ;)
2012. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

-fekete,lila gliss kur..hajvasalás előtt fújd be, vagy hajmosás után félszáraz állapotban

-piros schauma


olíva olajas hajpakolás: olívaolaj, tojássárga, kis balzsam.4

ricinus olajos hajpakolás: ricinus olaj, víz, méz, citromnak leve(facsart)


ezeket úgy tedd fel a hajadra ogy hajmosás előtt 6-7 órán át majd utána mosd meg a hajadat alaposan 2-3x



Remélem tudtam segíteni :)

2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

utolsó vagyok..

az ára a gliss kuroknak: 875 ft, (hajkellékes boltba)

schaume: 1100 ft, (rossmann)

:D

2012. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!