Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 1014 méteren lecsökkennének...

1014 méteren lecsökkennének az allergiás tüneteim? (pl a Mátra csúcsa) M. o. teljes területe pollen fertőzött a pollen szezonban, függetlenül helytől és magasságtól? Vagy találni valahol egy "lélegzet vételnyi" helyet?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől azt hallottam, hogy az Alpokban 1500 méter fölött elmúlnak a tünetei. Meg a másik a horvát vagy olasz tengerpart amit mondanak, hogy jó a tengeri levegő. Csakhogy mind a kettő túl messzi van! De már nagyon kivagyok...

2012. szept. 12. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

ajánlom a csaláncseppeket allergiára, bioboltokba lehet kapni. Én is totál ki voltam az allergiámtól és nekem csak ez használt(előtte a fél gyógyszertárat kipróbáltam, idén nyáron fedeztem fel)Most tünetmentes vagyok. Amúgy a környezetváltozás jót tesz ha megteheted (De mondjuk emlékszek én egyszer kalandtúrán voltam az Alpokba és nem volt tőle jobb, azt hittem megfulladok

Amúgy lelki gondjaid nincsenek? Mert nálam tudom hogy ez volt a kiváltó ok.

2012. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok embertől hallottam már, hogy hegyekben enyhülnek az allergiás tüneteik. Ez azért érdekes, mert ott a pollenkoncentráció többszöröse az alföldének, de kisebb a környezetterhelés, kevesebb a mérgező anyag a levegőben, nincs annyi por, ezért az immunrendszer rendesen tud működni. Bizonyított, hogy a hegyvidéken élők sokkal kisebb %-ban szenvednek allergiától. Egy próbát megér neked is. A horvát tengerparton én sem köhögtem, otthon pedig igen, meg voltam fázva, de ott hirtelen minden tünet elmúlt.
2012. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. szept. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!