Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kukorica pollen allergia...

A kukorica pollen allergia járhat az alábbi tünettel?

Figyelt kérdés
a test egészén nem feltétlenül szabályos kiütések melyekből folyadék fakad ki.ha igen akkor mivel lehet orvosolni? Kaptam allergia ellen gyógyszert(cetrizin hexalt), normálisan szedtem de mégis kijöttek a kiűtéseim.Ha a kukorica pollenje nem okoz eféle allergiát akkor mi okozhatja a kiütéseket?
2012. júl. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd! Olyan hogy pollen allergia nem létezik. A pollen a növények virágporja, mely a természetben ahol több millió éve élünk igen szép számban előfordul. Épp ezért ezekre az emberi szervezetben túlérzékenység nem fejlődhet ki. Vannak viszont olyan rendellenességek, pl az immunrendszer gyengülése, melynek tünete lehet a növényi pollenekre való érzékenység. Nem tudom érzed -e a különbséget... A pollen érzékenység nem betegség, nem kell kezelni, hanem egy tünet és az ezt okozó betegséget kellene felderítened! Azt már lehet kezelni.


Szóval ez az egész olyan mint mikor eltörik a lábad és az orvosnak panaszkodsz hogy fáj. Ő meg leszarja és csak felír egy fájdalomcsillapítót. A FÁJDALOM CSAK TÜNET! NEM MAGA A BETEGSÉG!

2012. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha a kukorica pollenje nem okoz eféle allergiát akkor mi okozhatja a kiütéseket?"



Volna egy tippem: a cetrizin hexalt.

2012. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a gyógyszer betegtájékoztatójában is benne van, hogy okozhat kiütéseket, csak szerintem nem olvastad el.
2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt a gyogyszert pont ez ellen az allergia ellen kaptam csak az a szitu hogy sz@rt se er es meg nem tudom mi okozza az allergiat
2012. júl. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!