Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pollen allergiára jó e ha...

Pollen allergiára jó e ha parlagfüvet fogyasztunk? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mijét, és mennyit kel fogyasztani belőle, ha én a korán virágzó fákra vagyok allergiás?

Figyelt kérdés
Többféle gyógyszert szedtem, de eredménytelenül.

#allergia #pollen #parlagfű #parlagfűre #virágzó fákra #virágzó fára
2013. febr. 15. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A hozzászoktatást az adott allergénnel kell elvégezni. Nem tudom most, hogy megenni kell-e, vagy bőr alá adni. Először csak egy nagyon kis mennyiségben, utána lassan növelve az adagot.
2013. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahol régebben olvastam, csak nem nagyon emlékszem pontosan rá, hogy a parlagfű fogyasztásának köszönhetően mindenféle allergia megszűnik.
2013. febr. 15. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve eszem napi 1 mokkáskanállal + 1 pohár víz. Eszméletlen keserű, de sok mindenre jó. Olvass utána.
2013. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdvözlöm!

Köszönöm a válaszát!

Ön allergia miatt kezdte szedni? Ilyenkor honnan lehet beszerezni? Ön szerint nekem használhat? Pár hét és nálam most fog kezdődni, és 2 hónapig intenzíven tart. Alig bírom túlélni. Hol tudok utána olvasni? Keresgéltem, de nem sok sikerrel. Linket esetleg tudna küldeni?

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

K Tibor

2013. febr. 22. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!