Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fémallergia ellen karkötőre?

Fémallergia ellen karkötőre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez ellen sajnos nem sok vagy egyáltalán nincs semmi és nem is múlik el soha. Vannak bizsu karkötőim amiket imádok viszont megszenvedem a viselésüket.. utána mindig kiüt és viszket. Sajnos allergiás vagyok minden ilyesmire, nem bírja a bőröm :/ Ha lekenem körömlakkal ezeket a karkötőket úgyis ki fog ütni? Most már annyira rossz a helyzet hogy sebes is lett a kezem, úgyhogy nem szeretnék ezzel kísérletezni. Valaki esetleg nem próbálta még így? Vagy mit ajánl ennek kezelésére aki hasonló problémákkal küszködik?

2013. jún. 27. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A körömlakk jó megoldás. De most mindenképp várd meg, amíg meggyógyul a bőröd teljesen, addig NE hordj semmit még lelakkozva sem!
2013. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos nekem is ugyanez a problémám, kenegesd 1 %-os Hydrocortison kenőccsel, amíg elmúlnak a sebek. Ha lekened színtelen körömlakkal a karkötőidet, órád hátlapját stb., akkor azidő alatt nem okoznak allergiát a bizsuk, amíg le nem kopik róluk a lakk. De vigyázz, mert egy idő után besárgul a lakk, úgy meg már csúnya lesz az ékszer, hiszen nem tudod úgy lemosni, mint a körmödet.
2013. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
uuu köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!