Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez a fajta viszketés allergia-...

Ez a fajta viszketés allergia-e vagy sem?

Figyelt kérdés
kb 4 napja ettem mogyorót ( bár nem vagyok rá allergiás, de lehet kicsit túlzásba vittem, mert 2 csomaggal ettem belőle) és azóta időnként elkezdek rettenetesen vakarózni (hátam, farom, hasam) , de viszont olyat is hallottam hogy pszichés alapja is lehet a viszketéseknek, bár semmilyen kiütés talán, egy-két kicsi hólyagok előjönnek, de lehet hogy a melegtől is, de viszont abban reménykedem, hogy ez a mogyorótol van. Esetleg, ha valakinek lenne valamilyen tippje, hogy konkrétan mitől is van ez, akkor írjon, legyen olyan kedves.
2013. júl. 7. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Allergiának tűnik,a kis hólyagok csalánkiütések.

Hogy mitől lehet nem tudni. Lehet a melegtől,valamitől,amit megettél, és pszichésen is. A mogyorótól is. Allergiánál nem az a lényeg,h mennyi került a szervezetbe,aki valamire allergiás 1 db-tól is kiütése van. Az pedig,h eddig bírtad a mogyorót nem sokat jelent,allergia bármitől,bármikor elkezdődhet,olyantól is,amit már ettél. Igyál Calcium pezsgőtablettát és vegyél a patikában antihisztamint,van egy csomó,amit recept nélkül is kapsz(pl.Cetirizin).

2013. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!