Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Utóbbi napokban eléggé viszket...

Utóbbi napokban eléggé viszket a bőröm. Miért?

Figyelt kérdés
Először arra tippeltem, hogy száraz, de valószínűleg nem ez a probléma, mert ugyanúgy viszket. Továbbá ha vakarom, amellette, hogy bevörösödik (ami természetes), apró kis csípés szerű pontok jelennek meg, de nem azok, mert vakarás után eltűnnek, illetve közepük sincs, míg egy csípésnek igen. Ráadásul a combom külső részén jelentkezett ez a probléma, máshol vagy enyhébben (főleg lábon), de felső testemen egyáltalán. Mi okoz ilyen problémát, mikor nem is kenem semmivel már azóta, ha meg a tusfürdő lenne a ludas, akkor nem csak a combom viszketne.

2013. júl. 25. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az ételmérgezés után voltak ugyanilyen tüneteim, de mástól is lehet.

Menj velük mindenképp orvoshoz.

2013. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná még a kérdésem...mostanra elmúlt, de az okot nem tudom. Talán a melegre (hőségre) tudom ráfogni, ugyanis amióta 20 fok van odakint, és hosszú nadrágban járok, nem pedig rövidben, azóta semmi bajom. Vagy pedig attól jobb, hogy kentem bőrszárazság elleni krémmel is, akár az is megjavíthatta. Szóval fogalmam sincs mitől, de jobban van a bőröm :D
2013. szept. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!