Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Minek a tünetei ezek?

Minek a tünetei ezek?

Figyelt kérdés
Néha viszketegségem van és amikor megvakarom akkor a helyén piros folt marad, enyhén megduzzad, majd pár perc múlva teljesen elmúlik. Az elmúlt nehány napban eléggé viszkettem. Nem tudom mennyire befolyásolja az hogy egy nagyon nehéz vizsgaidőszakon mentem keresztűl. Amíg le nem zajlott minden addig zavaró volt a viszketegségem, mostmár kezdett megszűnni, csak még a foltok zavarnak.

2013. júl. 26. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kaput a bélrendszered.
2013. júl. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érzékeny a bőröd. Ennyi. Amúgy meg erősítsd az idegrendszered egy kis magnéziummal.
2013. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegességtől simán lehet. Eü.dolgozó vagyok,bőrgyógyászaton dolgoztam és a főnökömnek volt egy mondása: az ember bőrén az emésztése és az idegrendszere látszik.Ezeket tedd rendbe. Vegyél Magnézium B6 tablettát,és figyelj oda,h az emésztésed(pl.széklet)rendben legyenek.
2013. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!