Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit okoz hosszú távon, ha egy...

Mit okoz hosszú távon, ha egy lisztérzékeny nem tartja be a glutén mentes diétát?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
megkeseriti a asaját életét. Általában ennek testi tünetei vannak, hasmenés, hasfájás, puffadás, kiütések
2013. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon elég súlyos tünetek lehetnek:


[link]

2013. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elég hosszú távon az autoimmun betegségek salynos a sírig kisérnek.
2013. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Köszönjük Emese!
2013. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Tönkremegy a gyomrod, a bélrendszered, az emésztésed, gyomorfekély, stb okosságok. Kell ez???? Volt egy gluténérzékeny barátom, én is megkérdeztem tőle, mi lenne, ha nem tartaná be. Hát ez. Is.
2013. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Enyhén hasfájás, rosszabb is lehet. Szintem ne próbáld ki!
2013. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség alakulhat ki, pajzsmirigy rendellenességek, a pajzsmirigy akár le is állhat. A felszívódási zavarok miatt vashiány, mg-hiány (emiatt görcsök, idegesség, nőknél koraszülés, vetélések), menstruációs problémák, K-vitamin hiány miatt vérzékenység, bevérzések, ekcéma, hólyagos bőrbetegségek, korai csontritkulás, a fogak romlása, gyerekeknél kruppos rohamok, asztma, valamint a legszebb, a bélrendszeri daganatok. És ez csupán egy része...
2013. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg...
2013. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tönkremegy a gyomra
2014. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!