Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel nincs kitől kérdeznem,...

Mivel nincs kitől kérdeznem, érdekelne, hogy ez természetes lehet-e, vagy gondokat okozhat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a fitymám elég hosszú ernyedt állapotban jócskán túlnyúlik és merev állapotban is csak a vége kandikál ki belőle.Viszont mind a kettő állapotban könnyen hátrahúzható.Még az érdekelne,hogy önkielégítésnél maradhat előrehúzva,vagy úgy csak még jobban megnyújtom,valamint merev,hátrahúzott állapotban(ezt nehéz elmagyarázni,de megpróbálom körülírni):tehát ugye elve,hogy hosszú,sok a bőr és a már említett állapotban a hátrahúzott bőr hasonló szintmagasságban van a makk karimájával,tehát nem igen szorul be alá,ez okozhat később gondot(gondolok itt arra,hogy majd akciózás közben kiugrik a fityma a makk mögül,mármint vissza a helyére?

2013. szept. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült egészen elképzelni hogy miről beszélsz, de szerintem nem lehet vele gond. Attól mert túl hosszú a bőröd, rendesen fog működni szex közben.
2013. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2013. szept. 21. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én viszont jól értettem az enyém is eléggé hosszú.Semmilyen problémát nem okoz,az a fontos ,hogy könnyedén mozogjon .

Masztinál sem előírás a hátra húzása .Ebből csak az adódik ,ha teljesen hátra lesz húzva adott esetekben ,sokkal érzékenyebb lesz a makkod .

2013. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. szept. 21. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják fitymatúltengés, magyarul a kelleténél jóval hosszabb fityma. Ha zavar nagyon, akkor lehet vágni belőle többet/kevesebbet: részleges vagy teljes körülmetélés. De ez műtét, kockázata van, tehát ha amugy huzogatható, akkor inkább hagyd.
2013. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ahogy vagy :)
2013. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tseppkoe válasza:

Ha "kiugrik", semmi gond, rögtön a következő mozdulatnál vissza is megy.

Szvsz az sem baj, ha így ide oda ugrál,...

de persze majd hosszabb távú használat során kiderül...

2021. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!